Co nowego w Krakowie

Wśród wielu miast w Polsce, Kraków wybija się zarówno w temacie sztuki i akademickim, ale również na wielu odmiennych obszarach. Staje się miastem otwartym do mieszkania. Zmiany, jakie dokonały się w mieście w niedawnych okresach dają poczucie, że miasto rzeczywiście pnie się do przodu.
Korzystne nowości w stolicy małopolski.
Co pozytywnego załatwiono w ciągu ostatniego czasu? Ilość zmian i inwestycji jest ogromna. Bardzo pomogły w tej materii dotacje EU, z których miasto niemało korzysta. Szybkie akcje w obszarze uzyskiwania dofinansowania sprawiły, że gmina uzupełniła się o nowe węzły komunikacyjne, nowoczesne pojazdy w taborze trasportu miejskiego, i potrzebne obiekty użyteczności publicznej.
Szerokie zmiany są niewidoczne dla zwykłego mieszkańca. Nie znaczy to mimo wszystko, że nie istnieją. Najczęściej ignorujemy nie związane z nami fakty. Przeciętnemu mieszkańcowi miasta zdaje się, że w regionie zbyt mało się wykonuje. Podczas gdy miasto rozwija się z każdym miesiącem. Usprawnienia w obszarze zarządzania śmieciami, tworzeniu i modernizacji siatki kanalizacyjnej, stawianie ekranów przeciw hałasowi to jedynie część zmian, które pomagają nam lepiej oraz bardziej komfortowo żyć. Kraków rozwija się też pod kątem możliwości kulturalnych. Potencjał Krakowa idzie w górę za pomocą takich inwestycji jak: Kraków Arena lub stadion Cracovia. Te miejsca inspirują turystów do przyjazdu.
Zapoczątkowane przez radnych plany nie obejmują tylko samego centrum Krakowa, ale też są połączone z pełnym regionem. W związku z tym zamiast pomstować tylko zobaczyć zmiany w które obrodził Kraków.
Następne miesiące – jeśli uda się utrzymania szybkości rozwoju – umożliwią Krakowowi stać się zachwycającą metropolia.
Prezydent Krakowa